2023-2024 н.р.
Шановні учні та батьки!

Освітний процес для здобувачів освіти 2-9 класів з 1 вересня 2023 року організувати за змішаною формою навчання.
Навчання проводити синхронно на платформах ZOOM та GoogleMeet, та асинхронно
(через входження в систему G-Suite, Google Classroom).
Уроки в ZOOM та GoogleMeet проводити за розкладом.

Просимо Вас взяти під особистий контроль участь вашої дитини в подальшому дистанційному навчанні.
За додатковими консультаціями та роз’ясненнями від вчителів та класних керівників можна звертатися засобами електронної пошти (e-mail), в телефонному режимі чи засобами інтернет-месенджеру Telegram.
Для відпрацювання навчального матеріалу на період карантину створено онлайн-класи Google Classroom. Google Classroom — безкоштовний сервіс, яким може скористатися кожен, хто має обліковий запис у Google. Вчитель входить у систему та створює свій «Клас», де кожен вчитель-предметник буде публікувати навчальні матеріали, давати завдання учням та спілкуватися з ними. Посилання на свій «Клас» учні отримують через батьківські спільноти. Якщо діти користуватимуться платформою з телефону, мають завантажити на мобільний додаток.
Вчителі будуть розташовувати уроки в «Класі» у чіткій послідовності, а учні зможуть і коментувати ці уроки, і бачити всі потрібні посилання та свої оцінки. Усе це — на одній сторінці.
Як працювати з сервісом Google Classroom
Уійти у власний обліковий запис (шкільний акаунт) та долучитися до УСІХ курсів предметів (До кожного предмету окремо). Ті, хто користуються сервісом на телефоні, мають завантажити безкоштовний мобільний додаток у Play Market або App Store. ПІП учнів мають бути реальними. Роботи з невідомими ПІП не будуть зараховані. Якщо завдання письмове, то виконується учнем у робочому зошиті із зазначенням дати. Після виконання завдання фото готової роботи завантажуємо в Google Classroom у відповідному завданні, натиснувши «Ваша робота»--> «+ Додати або створити» -->«Файл». Після завантаження усіх фото певної роботи або після виконання кожного тесту, обов’язково натиснути «Позначити як виконане». Якщо даний крок пропущено, вчитель не матиме можливості оцінити роботу.
Після перевірки роботи вчителем, Ви отримуєте лист на електронну адресу або сповіщення у додатку про оцінення або приватний коментар учителя.
Учитель «повертає» роботу для ознайомлення з оцінкою або для аналізу допущених помилок.
У вкладці «Потік» можна задавати запитання учителю та учням класу, а під самим завданням можна залишати коментар особисто вчителю через «Приватні коментарі». Зауважимо, «Коментарі до курсу» можуть бачити всі учні класу.

Психологічні рекомендації для учнів та батьків під час дистанційного навчання

Бажаємо успіхів у навчанні та міцного здоров'я!