Наші успіхи!

Результативність участі здобувачів освіти
у  всеукраїнських, обласних етапах інтелектуальних конкурсів
за 2022-2023 рік:

• Обласний етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
 Марія Телефус, учениця 6-В класу (учитель Базар Т.В.) отримала дипломом ІІІ ступеня Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації
  •  Обласний етап МАН:
Прядко Анна, учениця 9-А класу (н. к. Головко Ірина Миколаївна) зайняла ІІ місце у відділенні «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» (секція: фольклористика) з теми «Мак як символ українського роду в фольклорних творах Ніжинщини»
  • Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд):
 Костирко Анна, учениця 8-Б класу (учитель Головко І. М.) стала переможцем
  • 3-ій етап XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»:
 Сніжана Гайдук, учениця 9-В класу (учитель Головко І.М.) визнана кращою.
  • ХVІІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Стежка до Шевченка»:  переможцями у віковій категорії «Середні класи» в окремій номінації стали:
Вікторія Мамаєнко, учениця 5-Б класу, з твором «Прагнення до філософського осмислення дійсності» (уч. Харечко С.І.);
Руслана Костюк, учениця 6-В класу, з твором «До дитячого – не по-дитячому» (уч. Головко І.М.)
У віковій категорії «Старші класи» в номінації «ПРОЗА»:
 Ольга Ющенко, учениця 9-А класу (уч. Харечко С.І.) – І місце
Назар Турчин, учень 9-А класу (уч. Харечко С.І.) – ІІ місце
В окремій номінації:
Анна Прядко, учениця 9-А класу, з твором «Невтомність у пошуках» (уч. Головко І.М.).
  • Результати участі в VІІ Регіональному творчому конкурсі  «РОЗУМфест 2023»:
  Никонець Катерина, Струк Карина (керівник – Кресан Ж.В.) – І місце у номінації «Слово» (середня вікова категорія)
 Костирко Анна (керівник – Головко І.М.) – ІІ місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (середня вікова категорія)
 Ющенко Ольга (керівник – Кресан А.О.) – ІІІ місце у номінації «Художнє мистецтво» (старша вікова категорія)
 Максименко Аня виступила на Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть», нагороджена дипломом МОНУ, УДЦНПВ та стала учасницею  Всеукраїнської   краєзнавчої конференції «Моя земля, земля моїх батьків очима сучасників»  (листопад 2022 р.). Дослідження надруковане  у збірці найкращих доповідей конференції.
  • Переможцями обласного конкурсу фото-і відеоробіт «Art-Info-Forum» у віковій категорії “Старша група” (керівник Кресан А. О.)  стали:
 у номінації «Фоторобота» :
 Муквич Марія (9-А) – І місце
Забарна Карина (9-А) – II місце