Педагогічні проєкти

Відповідно до Наказу МОНУ від 13.07.2017 р. №1028 "Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів" та Наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 26.05.2017р. №214 "Про впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи" з  1-го вересня 2017 року школа включена у Всеукраїнський експеримент за темою "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти". У експерименті беруть участь два 1-ші класи (60 учнів) та 2 учителі. Навчання проводиться за новими програмами та підручниками. В основу освітнього процесу покладено інтегроване навчання, яке здійснюється через інтегрований курс "Я досліджую світ". Уроки розпочинаються з ранкових зустрічей. Велика увага відводиться ігровим формам і методам навчання.
Наказ №128 Про реалізацію проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»