Соціально-психологічна служба

У житті кожного із нас іноді виникають проблеми, подолати які самостійно важко, а іноді - просто неможливо.
  Важливо, щоб в такий момент поруч були люди, які можуть не лише вислухати та зрозуміти, але й надати дієву допомогу.
  В наші школі є такі люди. Це - психологічна служба. Яку складають:
Соціальний педагог - Мохір Ганна Сергіївна
 Практичний психолог - Кизенок Діана
Для учнів: це люди, яким можна довіритись і розповісти про те, що навіть рідним важко сказати.
Для колег: люди, з якими можна порадитись щодо навчального і виховного процесу, проблем, які виникають з учнями і не тільки.
Основні напрямки роботи психологічної служби:
  • психодіагностична робота (виконання різних методик, тестів, опитувальників та виявлення індивідуальних особливостей, міжособових відносин, пізнавальних процесів);
  • консультативна робота, яка полягає в доаомозі людині у вирішенні психологічних проблем;
  • профілактична робота, яка направлена на подолання негативних явищ в освітньому просторі школи, в сім'ї, в соціальному оточенні;
  • просвітницька діяльність.
Але основна робота полягає в тому, щоб стати для тих, хто звертається, людиною, до якої хочеться іти, щоб просто виговоритися або помовчати.
Розклад роботи з учнями, педагогами, батьками у навчальному закладі
Понеділок: 8:00-13:00
Вівторок: 8:00-13:00
Середа: 8:00-13:00
Четвер: 8:00-13:00
П’ятниця: методичний день
До уваги батьків!
Якщо у вас є запитання, пов’язані з вирішенням конфліктів, вихованням дітей, захистом їхніх прав та інтересів. Ви можете звернутися за консультацією на Національну дитячу «гарячу лінію»: 0 800 500 225 (або 116 111 з мобільного телефону).
Лінія безкоштовна та анонімна.