Вітаємо на офіційному сайті!

Останні новини

Напередодні Всесвітнього дня здоровʼя у Ніжинській гімназії №10 фахівцями Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»фельдшери санітарного відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Клименко Л.,Семеніхіна О. Провели для учнів 2, 3, 4-х класів захід з відео уроком на теми «Пʼять ключів до безпечної їжі»та «Основи раціонального харчування».

Здоров’я – дорогоцінний скарб!

Саме цю ідею 07.04, донесли учасники рекламного агентства від 5-В класу (кл. керівник Кресан А.О.) до учнів 5-х класів та маленьких першокласників. Година спілкування «Здоров’я – дорогоцінний скарб» присвячена Всесвітньому Дню здоров’я.

У цікавій віршованій формі учні пояснили важливість здоров’я для кожної людини. Розіграли сценку «На прийомі у лікаря». Діти виступали у ролі вітамінів, вірусу, сонечка, повітря, пропагували ведення здорового способу життя. Розкрили поради лікаря Миколи Амосова, необхідність вживати вітаміни, загартовуватися та повноцінно відпочивати.

Здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, класно!

І доступні для людини

Всі дороги і стежини!

До Всесвітнього дня здоровʼя для учнів молодшої ланки соціальним педагогом були проведені заняття з елементами тренінгу на тему "Ми за здоровий спосіб життя "

Метою заняття було ознайомити учасників із сучасним уявленням про здоров’я, підтримувати традиції здорового способу життя та життєві навичкі сприятливі для здоров’я; створити на тренінгу дружню атмосферу; розвивати бажання підтримувати традиції здорового способу життя.

74 ВЧИТЕЛІ    34 КЛАСИ   999 УЧНІВ