Вітаємо на офіційному сайті!

Останні новини

11 квітня в Ніжинській гімназії №10 з метою популяризації STEM-освіти, у рамках проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку», відбулася зустріч учнів 8 та 9 класів з представниками Міжнародних організацій “SEED”, “ACTED”, “In partnership with Canada”, ГО «Жіночий формат», за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Учні брали участь у різноманітних експериментах, мали змогу проявити кмітливість, креативність, здобути нові знання. Школярі стали активними учасниками створення бізнес-планів на основі досліджень, дізналися про STEM-професії, що є перспективними в майбутньому. У кінці STEM-сесії всі учасники отримали контейнери з мікронасінням зелені, щоб мати змогу продовжити мінідослідження вдома. STEM-освіта – це цікаво, повчально, а також відкриває нові горизонти у виборі майбутньої професії та дає впевненість у завтрашньому дні. Дякуємо організаторам за цікаву й пізнавальну зустріч!

74 ВЧИТЕЛІ    34 КЛАСИ   999 УЧНІВ