Вітаємо на офіційному сайті!

Останні новини

Ми змінюємо своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні.

Норберт Вінер,

американський учений,

математик, філософ

Одним із способів оптимізації та осучаснення освітнього процесу є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Нові інформаційні технології стали потужним засобом навчання та виховання юного покоління.

28 березня 2024 року відбулася педагогічна рада “Реалізація предметного електронного контенту засобами ІКТ на уроках фізико-математичного циклу”. Усі члени педагогічного колективу долучилися до участі у ній. Об’єднавшись у малі групи, працювали з графічними планшетами, розглянули основний функціонал інтерактивних панелей, конструювали, граючи з Lego Education, проводили дослідження в онлайн-лабораторії електрики PhET.

74 ВЧИТЕЛІ    34 КЛАСИ   999 УЧНІВ